במקור סטרימר פלוס פותחה לשימוש אישי שלי, היה לי את הצורך לסגור את כל התוכנות שהיו פתוחים לי בזמן לייב כי זה היה עמוס מידי ולקח יותר מידי ביצועים מהמחשב.
תחשבו, גם תוכנה של צאט (שעושה עוד דברים שטכלס אני לא צריך), תוכנה שמציגה לי את כל התרומות האחרונות, גוגל כרום פתוח על הדף של הלייב למקרה שאני רוצה לתת טיימאוט או לשנות כותרת...
וצריך לפתוח את כלל זה ולוודאות שהכל עובד בכל פעם שאני מתחיל לייב... זה היה קצת מציק. בשביל זה פתחתי את סטרימר פלוס

אז מה יש בתוכנה

דבר ראשון הבסיס של התוכנה עצמה זה להציג את הצאט מהלייב, ככה שהוא עובד במלואו - בזמן אמת, עם כל האופציות ניהול כמו חסימת משתמשים ועד ללהביא מוד.
זה בניגוד לרוב תוכנות הצאט למינהם שבדרך כלל מציגות תגובות בדילאי או שלא מאפשרות לבצע פעולות ניהול. הצאט בתוכנה סטרימר פלוס

בנוסף איך אפשר שלא יש לנו גם במסך הראשי תצוגה של כל התרומות האחרונות מהאתר streamlabs!
גם פה עם אופציות ניהול כמו לבצע שידור חוזר לתרומה ועד לדילוג על התרומה הנוכחית! תוצגת התרומות בתוכנה סטרימר פלוס

ומאחורי הקלעים התוכנה יוצרת מעין איחסון פרטי במחשב שבו יוצג כמות הרשומים בזמן אמת שלכם ישירות מהערוץ! כל זה כמובן כשהמספר רשומים מדוייק עד הספרה האחרונה!
וכבונוס, אפשר כמובן להציג את הכמות רשומים בתוך התוכנה OBS - וכן זה אמיתי - אפשר להשתמש עם המעצב רשומים בכדי לעצב את המספר! וזה עובד - ב ד י ו ק - אותו הדבר!
והדבר האחרון בתוכנה זה שיש קישורים מהירים ונפוצים בשימוש בזמן לייב - קישורים אלו נפתחים בדפדפן מותאם אישית שמבוסס כרום (כרומיום) אבל בנוי ככה שהוא פועל במהירות של כרום רק עם הרבה פחות דרישות מעבד וזכרון ראם!

רספוניסבי

כל התוכנה בנוייה בצורה רספונסיבית ודינאמית לגמרי - מה שהואמר שהיא יכולה להיות בכל גודל בכל מקום על המסך והיא פשוט תתאים! ניתן גם לשנות את הגדול של הצאט או התרומות עצמם, בנוסף אפשר לשנות את גודל הטקסט בהגדרות כדי שיראה יותר קטם או יותר גדול.