תוכנה שנועדה להקהל על סטרימרים

סטרימר פלוס גרסה 0.25


מה זה בעצם סטרימר פלוס?

סטרימיר פלוס היא תוכנה שנועדה לרכז תוכנות ואתרים שפתוחים בדרך כלל בלייב למקום אחד, ככה שלא תצטרכו לפתוח המון חלונות במקביל רק בשביל לעזור לייב כמו שצריך,
בנוסף התוכנה בנוייה ככה שברוב המקרים היא תקח הרבה פחות זכרון ושימוש במעבד ככה שכל זה יוכל ללכת אל הלייב ובעצם ככה להפחית את שהלאגים והתקיעות בלייבים!

פיצ'רים עיקריים: כמות רשומים מדוייקת בזמן אמת, צאט דינאמי עם אופציות ניהול, רשימת תרומות עם אפשרויות ניהול תרומות.
סטרימר פלוס לוגו
~עוד פרטים בלמטה~

אז למה אתם מחכים? הורידו עכשיו!


במקור סטרימר פלוס פותחה לשימוש אישי שלי, היה לי את הצורך לסגור את כל התוכנות שהיו פתוחים לי בזמן לייב כי זה היה עמוס מידי ולקח יותר מידי ביצועים מהמחשב.
תחשבו, גם תוכנה של צאט (שעושה עוד דברים שטכלס אני לא צריך), תוכנה שמציגה לי את כל התרומות האחרונות, גוגל כרום פתוח על הדף של הלייב למקרה שאני רוצה לתת טיימאוט או לשנות כותרת...
וצריך לפתוח את כלל זה ולוודאות שהכל עובד בכל פעם שאני מתחיל לייב... זה היה קצת מציק. בשביל זה פתחתי את סטרימר פלוס

אז מה יש בתוכנה

דבר ראשון הבסיס של התוכנה עצמה זה להציג את הצאט מהלייב, ככה שהוא עובד במלואו - בזמן אמת, עם כל האופציות ניהול כמו חסימת משתמשים ועד ללהביא מוד.
זה בניגוד לרוב תוכנות הצאט למינהם שבדרך כלל מציגות תגובות בדילאי או שלא מאפשרות לבצע פעולות ניהול. הצאט בתוכנה סטרימר פלוס

בנוסף איך אפשר שלא יש לנו גם במסך הראשי תצוגה של כל התרומות האחרונות מהאתר streamlabs!
גם פה עם אופציות ניהול כמו לבצע שידור חוזר לתרומה ועד לדילוג על התרומה הנוכחית! תוצגת התרומות בתוכנה סטרימר פלוס

ומאחורי הקלעים התוכנה יוצרת מעין איחסון פרטי במחשב שבו יוצג כמות הרשומים בזמן אמת שלכם ישירות מהערוץ! כל זה כמובן כשהמספר רשומים מדוייק עד הספרה האחרונה!
וכבונוס, אפשר כמובן להציג את הכמות רשומים בתוך התוכנה OBS - וכן זה אמיתי - אפשר להשתמש עם המעצב רשומים בכדי לעצב את המספר! וזה עובד - ב ד י ו ק - אותו הדבר!
והדבר האחרון בתוכנה זה שיש קישורים מהירים ונפוצים בשימוש בזמן לייב - קישורים אלו נפתחים בדפדפן מותאם אישית שמבוסס כרום (כרומיום) אבל בנוי ככה שהוא פועל במהירות של כרום רק עם הרבה פחות דרישות מעבד וזכרון ראם!

רספוניסבי

כל התוכנה בנוייה בצורה רספונסיבית ודינאמית לגמרי - מה שהואמר שהיא יכולה להיות בכל גודל בכל מקום על המסך והיא פשוט תתאים! ניתן גם לשנות את הגדול של הצאט או התרומות עצמם, בנוסף אפשר לשנות את גודל הטקסט בהגדרות כדי שיראה יותר קטם או יותר גדול.

כל הזכויות שמורות ל - OlympicAngel