אז מי זה אולימפיק אנג'ל

מה קורה אנשים כאן אולימפיק אנג'ל, או בשם הבמה שלי 'אלמוג'. אני יוטיובר מ- 8 בדצמ׳ 2013, ועד היום אני ביוטיוב. מאז למדתי המון! כן.. ממש כמו כל אחד ממכם. גם אני התחלתי מ 0. ידעתי כלום ושום דבר על עריכה, עיצוב או אפילו דיבור למצלמה. כאילו ברצינות, תראו תסרטון הכי ישן כרגע בערוץ...

ואני מדגיש, זה לא הסרטון הכי ישן.. יש המון סרטונים שנמחקו בגלל קריזות שהיו לי חחח. בכל מצב מה שאני מנסה להגיד זה, שהתחלתי גרוע ואני לא שונה ממכם.

ערכתי סרטונים בתוכנה movie maker, רוב סרטון בכלל היה תמונות עומדות שאגב אותם ערכתי דרך פיקסלר - שזה כמו פוטושופ רק בלי הורדה בכל סרטון היה בדיוק את אותה המנגינה שנקראת נובה - היא ללא זכויות יוצרים כמובן. ואוייי אני מצטער אם צפיתם בזה כי המיקרופון שלי היה רמה אחת מתחת לנוראי.

אבל היי!

הסרטונים של היום למזלי לא דומים לזה בשום צורה! ואני לא שונה ממכם, אני לא מחונן, לא לקחתי שיעורים פרטיים ולא התחננתי ליוטיוברים גדולים שיעזרו לי. וכמובן לא היה לי ידע מקדים בנושאים האלו.

אבל כן ידעתי שמה שאני עושה לא טוב.

אז איך הגעתי למה שאני היום? בקלות בדיוק באותה הדרך שאתם עומדים לעבור. הבנתי מה לא טוב אצלי ומה אני יכול לשפר ובדקתי ברחבי האינטרנט איך אני יכול לשנות את זה!

התחלתי עם המקרופו הנוראי שלי. השקעתי בזמנו 49 גדולר וקניתי את ה Blue Snowball iCE ומאז אני עדיין משתמש איתו, הוא באמת מדהים ומדובר ב 4 שנים חברה. ממש ממליץ עליו. אבל באמת שתוכלו לקנות כמעט כל מיקרופון קונדנסר רק בדקו עליו ביקורות לפני ובדקו שזה מה שאתם באמת רוצים.

בכל מצב לא כל שיפור דורש השקעה כספית שאין לכם. יש דברים שתוכלו לעשות בחינם. כמו: שיפור הסאונד שלכם בעזרת התוכנה Audacity שאגב עלייה כבר הסברתי פה: אוקי... זה שיש לי מיקרופון טוב עדיין לא מקפיץ אותי ברמה כמו שאני היום... אז מה כן? טוב זה כבר בפוסט הבא תוכנת עריכה.